INDYWIDUALNE LUB GRUPOWE WARSZTATY STUDYJNEJ FOTOGRAFII PORTRETOWEJ

 

Jeżeli nie pracowaliście nigdy ze światłem studyjnym, chcecie poznać jego możliwości i zakochać się w pracy w studiu fotograficznym – zapraszam Was serdecznie!  Nie wiecie w jaki sposób ustawiać światło, jaki modyfikator wybrać do jakiej sesji, a chcielibyście poszerzyć swoja ofertę fotograficzną o sesje w studiu? A może mieliście okazję już robić zdjęcia w studiu fotograficznym, ale czujecie się w nim niepewnie? Chętnie pomogę Wam się w nim odnaleźć:) Pod moim okiem przećwiczycie moje sprawdzone i wypracowane przez lata ulubione sety oświetleniowe. A może brakuje Wam kreatywnej iskry, chcecie poznać nowe techniki, tajniki mojej pracy lub po prostu spędzić twórczo czas poszerzając przy tym swoje fotograficzne portfolio? Chodźcie, będzie pięknie i inspirująco, obiecuję!

 

Program warsztatów przygotowałam tak, by po ich ukończeniu każdy z Was mogł sam wejść do studia i zacząć tworzyć wyjątkowe kadry w świetle studyjnym. Czeka Was mnóstwo praktyki i wiedzy, którą zdobyłam podczas mojej wieloletniej pracy jako fotografka. Sprawię, że zachwycicie się efektami pracy ze światłem studyjnym. Obserwuję to u moich poprzednich warsztatowiczów, którzy teraz działają z powodzeniem w studiu tworząc piekne kadry. To najlepsze uczucie. To takie warsztaty, na które sama chciałabym pójść te parę lat temu, na początku mojej drogi.

 

PODCZAS WARSZTATÓW:
– pomogę Wam zakochać się w pracy w studiu fotograficznym
– wyjaśnię jak działają różne modyfikatory światła i który najlepiej użyć do jakiej sesji.
– pokażę Wam kilka moich setupów, których często używam
– opowiem o pozowaniu i moim „work-flow”
– powiem o pracy z modelkami, gdzie je znaleźć, jak przygotować się do sesji
– pokażę jak pracować na sesji ze „zwykłymi” ludźmi, jak sprawić, żeby dobrze i pięknie czuli się przed obiektywem:)
– zapewnię pracę z dwoma modelkami o dwóch różnych typach urody (warsztaty grupowe) / lub z jedną (warsztaty indywidualne)
– chętnie podzielę się swoją wiedzą i odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania, na które tylko będę znała odpowiedź:)
Warsztaty odbywają się w moim studiu fotograficznym w centrum Jaworzna.
Cena warsztatów: 1350zł (grupowe) / 2000zł (indywidualne)

 

Proszę o zgłoszenia poprzez telefon, prywatną wiadomośc lub na maila: madzia.halas@gmail.com z tytułem wiadomości: WARSZTATY
Zapewniam kameralną atmosferę, otwartość na pytania i miesięczne wsparcie powarsztatowe:)
ZAPRASZAM SERDECZNIE ❤

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny:
Magdalena Hałas +48 732 796 929

 

 

Fotografujesz i potrzebujesz garści inspiracji, dobrych rad lub chcesz polubić się ze światłem studyjnym?
Zapisz się na moje warsztaty studyjnej fotografii portretowej. 

 

Mam nieodpartą chęć dzielenia się moją wiedzą zdobytą podczas kilkuletniej praktyki fotograficznej, a portret to coś, co kocham najbardziej. Warsztaty kieruję do osób, które znają podstawy fotografowania, potrafią już korzystać z manualnego trybu pracy aparatu, wiedzą co to przysłona, czas naświetlania i ISO.  Program warsztatów przygotowuje specjalnie dla Was, pytając wcześniej o Wasze oczekiwania. Motyw przewodni to portret studyjny i multum praktyki pod moim okiem.

Jeśli jeszcze nie pracowaliście ze światłem studyjnym lub czujecie się niepewnie wykorzystując jego możliwości – to doskonała okazja, by poszerzyć swoje umiejętności i wzbogacić własne portfolio. Podczas warsztatów pomogę Wam zakochać się w pracy w studiu fotograficznym, wyjaśnię jak działają różne modyfikatory światła i który najlepiej użyć do jakiej sesji. Pokażę Wam również kilka moich setupów, których często używam. Opowiem o pozowaniu i moim „work-flow”, o pracy z modelkami, ale też z „zwykłymi-niezwykłymi” ludźmi. Zdradzę Wam jak rozluźnić osoby przed obiektywem i jak sprawić, żeby sesja była dla nich prawdziwą, piękną przygodą. Zapewnię pracę zarówno z profesjonalną modelką w pięknych stylizacjach i makijażu, jak i z „naturszczykiem”,  żebyście wiedzieli, na co zwracać uwagę w swoich sesjach prywatnych. Jeśli będziecie mieć ochotę – możemy również popracować razem w plenerze. Wszystko zależy od Was i tego, czego chcielibyście się ode mnie najbardziej nauczyć. Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania, na które tylko będę znała odpowiedź:)

 

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Napisz do mnie: madzia.halas@gmail.com lub zadzwoń: 732 796 929.